NIDM » Veřejné zakázky »

Uzavřené smlouvy

Byla uzavřena Smlouva na tvorbu, inovaci a ověření vzdělávacího programu v oblasti uznávání neformálního vzdělávání pro pracovní pozici: Garant vzdělávání v oblasti práce s dětmi a mládeží (část 8).
Byla uzavřena Smlouva na tvorbu, inovaci a ověření vzdělávacího programu v oblasti uznávání neformálního vzdělávání pro pracovní pozici: Lektor vzdělávacích aktivit v oblasti práce s dětmi a mládeží - programový - pořadatel kurzů (část 11).
Byla uzavřena Smlouva na tvorbu, inovaci a ověření vzdělávacího programu v oblasti uznávání neformálního vzdělávání pro pracovní pozici: Laický zdravotník akce pro děti a mládež (část 24).
Byla uzavřena Smlouva na tvorbu, inovaci a ověření vzdělávacího programu v oblasti uznávání neformálního vzdělávání pro pracovní pozici: Bezpečnostní garant zotavovacích akcí dětí a mládeže (část 22).
Byla uzavřena Smlouva na tvorbu, inovaci a ověření vzdělávacího programu v oblasti uznávání neformálního vzdělávání pro pracovní pozici: Ekonom NNO (část 7).
Byla uzavřena Smlouva na tvorbu, inovaci a ověření vzdělávacího programu v oblasti uznávání neformálního vzdělávání pro pracovní pozici: Laický zdravotník pro rekreační akce dětí a mládeže (část 21).
Byla uzavřena Smlouva na tvorbu, inovaci a ověření vzdělávacího programu v oblasti uznávání neformálního vzdělávání pro pracovní pozici: Samostatný vedoucí dětí a mládeže - přírodovědné zaměření (část 15).
Byla uzavřena Smlouva na tvorbu, inovaci a ověření vzdělávacího programu v oblasti uznávání neformálního vzdělávání pro pracovní pozici: Samostatný vedoucí dětí a mládeže - všeobecné zaměření (část 12).
Byla uzavřena Smlouva na tvorbu, inovaci a ověření vzdělávacího programu v oblasti uznávání neformálního vzdělávání pro pracovní pozici: Lektor vzdělávacích aktivit v oblasti práce s dětmi a mládeží (část 10).
Byla uzavřena Smlouva na tvorbu, inovaci a ověření vzdělávacího programu v oblasti uznávání neformálního vzdělávání pro pracovní pozici: Lektor prevence a první pomoci v oblasti práce s dětmi a mládeží (část 9).
Byla uzavřena Smlouva na tvorbu, inovaci a ověření vzdělávacího programu v oblasti uznávání neformálního vzdělávání pro pracovní pozici: Projektový manažer volnočasových aktivit pro děti a mládež (část 2).
Byla uzavřena Smlouva na tvorbu, inovaci a ověření vzdělávacího programu v oblasti uznávání neformálního vzdělávání pro pracovní pozici: Vedoucí dětí a mládeže se zaměřením na všeobecné aktivity (nad 18 let) (část 20).
Byla uzavřena rámcová smlouva na tisk publikací a jiných tiskových materiálů.