Národní institut pro další vzdělávání

Neformální vzdělávání

Nabídka vzdělávacích akcí na mapě

Nabídku vzdělávacích akcí si mohou zájemci prohlížet také na mapách i-katalogů. Tato aplikace umožňuje zobrazovat vzdělávací akce na mapě ČR, resp. kraje, podle oblasti a vedou z ní odkazy na vzdělávací modul.

Nedílnou součástí portfolia NIDM je organizování vzdělávacích akcí pro vedoucí pracovníky, pro pedagogy volného času a pro pracovníky pracující s dětmi a mládeží. Oddělení vzdělávání pořádá vzdělávací akce jak celostátní tak regionální.
V současné době (k 1. 9. 2010) je v katalogu 80 vzdělávacích akcí, z nich bylo od začátku roku 2010 realizováno 64, a momentálně je nabízeno (otevřeno) dalších 45 akcí.

Kompletní nabídku vzdělávacích akcí s možností si vyzkoušet své momentální znalosti, dovednosti najdete ve vzdělávacím modulu na adrese http://vm.nidm.cz/vm. Nabídku vzdělávacích akcí si mohou zájemci ode dneška prohlížet také na mapách i-katalogů na adrese http://ikatalogy.nidm.cz/ v kategorii Vzdělávání, Nabídka vzdělávacích akcí v oblasti volného času - přímý odkaz je zde.

Náhled aplikace s popisem možnostíCo umožňuje tato aplikace?

1. Podrobnosti o akci - klepnutím na červený „špendlík“ na mapě se zobrazí štítek s podrobnostmi o akci
2. Odkaz na vzdělávací modul - klepnutím na příkaz Zobrazit detail se dostanete na stránku vzdělávacího modulu s podrobnými informacemi o akci, kde se také můžete na akci přihlásit
3. Filtrování podle oblastí - klepnutím na název oblasti v sekci Kategorie se na mapě zobrazí pouze akce vybrané kategorie
4. Filtrování podle krajů - klepnutím na název kraje v sekci Česká republika se na mapě zobrazí pouze akce ve zvoleném kraji
5. Lokalita místa konání – klepnutím na červený „špendlík“ u podrobností o akci se na mapě přiblíží lokalita konání akce.
6. Přiblížení a oddálení - mapy lze kdykoliv přiblížit nebo oddálit pomocí posuvníku zvětšení.

Radek Maca