NIDM » Neformální vzdělávání »

Vzdělávání

Záměrem evaluace v rámci vzdělávacích akcí je nabídnout účastníkovi možnost vlastního hodnocení vzdělávání. Jak toto hodnocení probíhá?
V rámci dalšího vzdělávání pedagogů volného času proběhl dne 18. 11. 2010 v Národním institutu dětí a mládeže MŠMT vzdělávací kurz „Relaxace a uvolňovací techniky„ pod vedením lektorky Mgr. Evy Burdové.
Nabídku vzdělávacích akcí si mohou zájemci prohlížet také na mapách i-katalogů. Tato aplikace umožňuje zobrazovat vzdělávací akce na mapě ČR, resp. kraje, podle oblasti a vedou z ní odkazy na vzdělávací modul.
Možnost vybrat si a přihlásit se na vzdělávací akci můžete na vzdělávacím modulu (vm.nidm.cz). Nově si také můžete prohlédnout nabídku akcí na mapách i-katalogů, tak to zkuste...
V rámci projektu Klíče pro život jsme vybudovali ve spolupráci s vybranými lektory tzv. Vzdělávací modul s evaluačním nástrojem. Článek vás seznámí s možnostmi jeho využití.
NIDM působí v oblasti volného času jako vzdělávací organizace. Nabízíme možnost vzdělávání v kurzech, které jsou akreditovány MŠMT v rámci DVPP.